Postup práce s klientom

Ako prebieha spolupráca.

Ku každému klientovi sa snažíme pristupovať individuálne, nakoľko každý človek má svoje špecifiká.

Vieme, že všetci máme odlišné zvyky a stravovacie návyky. Naviac každý z nás má iné stravovacie návyky a pohybovú zátaž v priebehu dňa.

1. Analýza klienta.

Ako prvé, je veľmi dôležité analyzovať klienta nie len po stravovacej stránke ale aké má hodnoty telesnej váhy, tuku v %, viscerálneho tuku. Dôležité sú aj jeho stravovacie návyky a či užíva lieky. Ešte pred začatím chudnutia musí byť jeho telo na to pripravené. Inak sa dostaví nežiadúci jojo efekt.

2. Presne určený plán redukcie váhy.

Druhým kolom k úspechu je presne predpísaný plán redukcie váhy. S nami chudnite zdravo, nesľubujeme vám výsledky 20 kg za týždeň . S našim programom schudnete zdravo a dlhodobo, naším cieľom je aj zmena životného štýlu, stravovacích návykov a vôbec spôsobu, ako klient pristupuje životu. Len tak sa dajú docieliť kvalitné výsledky.

3. Neustály monitoring.

Každých 14 dní klienta meriame a monitorujeme jeho súčasný stav. Je veľmi dôležité sledovať či nedochádza ku strate svalovej hmoty namiesto tukov. Tiež každých 14 dni postupuje jednotlivou fázou programu a tomu treba patrične prispôsobiť jedálny lístok a nastaviť rôzne procesy v organizme.

Zaujali sme vás? Staňte sa klientom a kontaktujte nás ešte dnes.

Napíšte nám