Príbehy klientov

Príbehy tých, ktorí sa rozhodli správne.

Iva Valšová

Ráda bych se podělila o pár zkušeností, které jsem v nedávné době nasbírala právě díky programu Revolučního hubnutí.

Začalo to zcela prozaicky v práci. Kolegyně Jana velice ráda a nemálo jedla a už byla upozorněna svým praktickým lékařem na svou stále stoupající váhu. Jana očekávala narození svého třetího vnoučete a lékař jí naznačil, že by měla už začít něco dělat. Jinak si svá vnoučata nemusí ve zdraví užít.

Přeji hodně odhodlání, vytrvalosti a úspěchu dalším lidem, kteří se rozhodnou pro Revoluční hubnutí.

Lékař proto navrhnul řešení Revolučním hubnutím. Jana se poctivě pustila do hubnutí přesně dle pokynů svého lékaře. Výsledky se dostavily velice brzy.

Jana se nám měnila před očima a velice jí to začalo slušet. Během 2-3 měsíců musela obnovit svůj stávající šatník a koupit si nové oblečení menší o 3 konfekční velikosti. Tato skutečnost na mě zapůsobila tak silnou měrou, že jsem se rozhodla zkusit to také. Na internetu jsem si našla potřebné informace a odeslala E-mailem dotazník.

Během 2 týdnů se mi ozval přímo pan doktor MUDr. Otto Horák, popřál mi hodně zdaru v mém počínání. Poté jsem kontaktovala odbornou konzultantku Revolučního hubnutí paní Janu Kratochvílovou a další dny jsem už začala se systémem Revolučního hubnutí. Také jsem upravila jídelníček přesně podle rad paní Kratochvílové. Během 3 týdnů se postupně upravilo pH z kyselých hodnot na zásadité a následně začala váha klesat.

Začala jsem začátkem června a pak přišla na řadu ještě II. a III. fáze. Mé hubnutí trvalo zhruba do poloviny září a shodila jsem 6 kilogramů. Nyní se cítím stále skvěle, mé labor. výsledky se výrazně zlepšily. Mám víc energie i elánu a necítím se tolik unavená než předtím. Co se týče pohybu, dopřávala jsem si časté a svižné procházky venku.

Cítím se určitě lépe a mohu jedině doporučit na základě vlastní zkušenosti.

MUDr. Milan Jadrníček

Již od studia na vysoké škole jsem pomalu a postupně začal přibírat na váze. Od té doby jsem neúspěšně bojoval s obesitou.

Občas jsem držel diety, občas jsem používal prášky na hubnutí (ty však měly vedlejší účinky). Většinou se mi podařilo zhubnout jen o několik kilogramů, ale po ukončení diety se dostavil jojo efekt a bylo to ještě horší. Pohybu jsem měl dost , ale zhubnout se mi nepodařilo.

Zhubl jsem během dvou a půl měsíce o 22 kg. Stačí se podívat na fotografie – první je z dovolené v červnu 2009 a druhá je ze září 2009.

Již od studia na vysoké škole jsem pomalu a postupně začal přibírat na váze. Od té doby jsem neúspěšně bojoval s obesitou. Občas jsem držel diety, občas jsem používal prášky na hubnutí (ty však měly vedlejší účinky). Většinou se mi podařilo zhubnout jen o několik kilogramů, ale po ukončení diety se dostavil jojo efekt a bylo to ještě horší. Pohybu jsem měl dost , ale zhubnout se mi nepodařilo.

Až letos v červnu jsem se odhodlal vyzkoušet systém Revolučního hubnutí Wellness Trend a přiznám se, že jsem do toho šel s nedůvěrou. Ale o to větší bylo mé překvapení, jak lehce se mi podařilo zhubnout a při tom to nebylo vůbec nepříjemné. Rozhodl jsem se být nápomocen i druhým a proto jsem vstoupil do týmu lékařů Revolučního hubnutí Wellness Trend.

Je také pravdou, že jsem měli obavy co s mým organismem udělá tak velký váhový úbytek v tak krátkém čase, ale musím říci, že se cítím výborně a nemám žádné potíže. A co je podstatné , vůbec po ukončení dietních opatření nepřibírám na váze.

Michal Serbousek

Zhruba začátkem roku 2006 jsem si uvědomil, že mít ve 23letech 130 kg není úplně normální.

Pracuji od 19 let jako řidič kamionu, čili sedavé zaměstnání, stres,málo spánku a nepravidelné stravování každý den. Vyzkoušel jsem různé diety a systémy, co mi kdo poradil. Neříkám, že se občas neprojevil výsledek, ale většinou se do měsíce hubnoucí proces zastavil a dostavil se obávaný jojo efekt. A tím i další kg navíc.

Přeji všem, co mě budou chtít v revolučním hubnutí následovat mnoho úspěchů. Je to takové hubnutí hrou, které zvládne každý.

Přes další zdravotní problémy, převážně s kolenním vazem (od roku 1999 neúspěšně bez operačně léčeným) a krevním tlakem vysokým od konce základní školy, jsem se sportu moc věnovat nemohl, ač jsem někdy chtěl, ale zdraví to nedovolilo. V listopadu 2008 mě má máma seznámila s paní Ing. Blankou Herdenovou a nabízeli mi Revoluční hubnutí Wellness Trend MUDr. Otto Horáka i další produkty pro zlepšení mého zdraví. Samozřejmě, že po předešlých zkušenostech jsem neměl důvěru. Ale po konzultaci jsem se rozhodl postoupit systém redukce váhy Revolučním hubnutí Wellness Trend MUDr. Otto Horáka a rozhodl se dát si ještě jednu šanci a zkusit zhubnout.

V prosinci 2008 tak trochu utajeně před svým okolím jsem se pustil do hubnutí. Výsledky se dostavili hned po dvou týdnech, co jsem si srovnal tělesné PH. Stále jsem tomu nevěřil, tak jsem si nedělal poznámky. Pouze v mém diáři je u data 8. 12. 2008 poznamenáno: začátek hubnutí a léčba sebe sama, váha 136kg.

Koncem ledna 2009 mě přátelé chválili, jak moc jsem zhubnul, ale i občas se mě někdo zeptal, zda nejsem nemocný. Bylo na mě už hodně znát, že jsem zhubnul. Hlavně jsem se cítil o 200% lépe.

No a to mě to hubnutí a léčitelství začalo bavit, i když první výměna šatníku se mi jaksi prodražila.

Dnes je 24. 6. 2009, já mám 96kg, krevní tlak v normálu a koleno? Radost povědět. Nebolí a funguje, jak má. Jsem tedy vděčný své mámě a paní Herdenové s MUDr. Otto Horákem, že mi o revolučním hubnutí pověděli a hlavně pomohli. Mám vyzkoušené, jak vše funguje a nejen na mě. Již mám výsledky i u svých přátel a to mě těší o to více. Hubnutí tímto systémem mě mnohé naučilo a hlavně mě to baví, proto mám cíl ještě něco zhubnout.

Alexander Postler

Nepravidelným, špatným stravováním jsem ztloustl a nevěděl jsem, jak se zbavit tučného bříška, které mi příliš nelichotilo.

Byl jsem osloven MUDr. Otto Horákem k natočení reklamní upoutávky pro rádio HEJ PROFIL na Večer revolučního hubnutí. Říkal jsem si – další klamavá reklama!

Nedalo mi to a zkusil se s MUDr. Otto Horákem domluvit, co by se s tím bříškem dalo udělat, když liposukci neuznávám. Že to funguje Vás nebudu přesvědčovat, to vidíte sami. Ale co je hlavní, vyřešil jsem zdravotní problémy, které jsem neprezentoval. Cítím se skvěle!

A cena? Nové o 2 čísla menší rifle, košile, svetry …Levné to teda nebylo!

Co se mi nepodařilo za 5 let, podařilo se mi s MUDr. Otto Horákem za 6 týdnů!

MUDr. Alena Dostálová

Když mě 28.3.2011 poprvé navštívila moje pacientka Simona s Janou Kratochvílovou, nevděla jsem nic o systému Revoluční hubnutí.

mudr-200-x-156-a-dostalova-1.jpg

Když jsem se viděla na snímcích z dovolené v dubnu, rozhodla jsem se s tou téměř jateční váhou skoncovat. Koncem dubna jsem začala hubnout se základním programem Revolučního hubnutí LR. A každý měsíc jdou dvě kila dolů. Nyní vážím o 20 kg méně, obvod hrudníku se zmenšil o 12 cm, takže už zase dokážu spát na břiše – přes zvětšená prsa to moc nešlo. Obvod pasu se zmenšil o 20 cm, obvod boků o 23 cm a obvod stehna o 10 cm.

Jana mi vysvětlila podstatu Revolučního hubnutí a vazby překyselení organismu na průběh metabolických dějů. Já jsem byla vždycky poněkud robustnější konstituce, proto jsem po dětech hubla skoro každý rok a pak jsem cestou jojo efektu přibrala o nějaké to kilo víc. Takže v březnu 2011 jsem vážila 92,5 kg při výšce 161 cm.

Před necelými 10 měsíci jsem si na Kartu programu revolučního hubnutí napsala jako cíl zhubnout 20 kg a jako důvod:

mudr-200-x-92-a-dostalova-2.jpg

Cítím se podstatně lépe, zase už denně cvičím, takže se zmenšilo množství tuku v těle o 13 % a narostla svalovina o 22%. Větší množství svaloviny znamená větší citlivost těla k inzulinu, takže moje tělo se stejným množstvím hormonu se podstatně vzdálilo možnosti cukrovky. Přestala jsem mít chutě, zejména večer, takže dost ušetřím za nejrůznější zbytečnosti jako čipsy, sýry a sladkosti.

Teoretické vědomosti jsem o hubnutí měla, prakticky jsem za celý život zhubla tolik, že by to vydalo na další dva lidi, ale DOOPERAVDY HUBNU TEPRVE NYNÍ – bez problémů, bez dodržování nějakých omezujících diet a výkonnost se mi výrazně zvýšila.

Eva Májiková

Jmenuji se Eva Májiková, je mi 33 let a touto cestou bych vám chtěla popsat svůj příběh, jak jsem konečně po tolika letech dokázala zhubnout.

Mé druhé dítě se narodilo v roce 1996. Lékařská vyšetření ukázala nevyrovnanou hladinu hormonů. Léčba a doporučená dieta mi pomohla zchodit nějaké kilo, jenže k mé radosti jsem byla opět těhotná. Opět jsem nabrala a mé tělo se po porodu začalo bouřit.

Zdravotní problémy se stupňovali, lékaři jen říkali – zhubněte, ale nikdo mi neřekl – Jak! Prášky z lékárny za velké peníze mi nepomohly. Diety, které jsem si různě posháněla, chvilku fungovaly, ale jojo efekt byl značný.

Na konci roku 2005 mě navíc lékařka konstatovala poruchu štítné žlázy a začala jsem užívat léky, Pro mě to bylo smíření s obezitou ! Jednoho dne jsem ale potkala nějakou paní(nikdy jsem ji neviděla), která mi dala do ruky letáček s názvem REVOLUČNÍ HUBNUTÍ WT. Nevěřila jsem, měla jsem i pochybnosti, ale přemohla mě zvědavost. Šla jsem se podívat na Večer revolučního hubnutí. Spíš jen ze zvědavosti. Nečekala jsem nic světaborného. Přednáška MUDr.Otto Horáka mě zaujala na tolik, že jsem si přímo na místě nechala zdarma změřit své tělesné hodnoty. Byla jsem trochu v šoku.Váha se totiž zastavila na neuvěřitelném čísle136,7kg ale to bylo všechno! Jako jediná ze všech jsem byla nezvažitelná.Ostatní hodnoty, jako viscerální tuk, procento tuku a svaloviny, klidový metabolismus atd. váha neukázala. To už jsem ale věděla že budu hubnout.

MUDr. Otto Horák, mě ale utvrzoval,že zhubnu.Nechtěla jsem tomu věřit,protože po zkušenostech co jsem měla za sebou! Kdo by tomu věřil????

Dne 28.5.2008 jsem začala hubnout. Srovnat PH organismu, detoxikovat, hubnout! Začala jsem se cítit velmi dobře, bez pocitu hladu. Stále hubnu! Prozradím, že k 2.11. 2008 jsem již zhubla 37,4kg.

Je pravda,že jsem tomu nevěřila, že bych to dokázala,ale touto cestou bych chtěla hlavně poděkovat všem lidem, kteří mě podporují a když si přestávám někdy věřit dokážou mě opět podpořit abych vytrvala. Jsou to lékaři pan Dr. Otto Horák st., pan Dr.Otto Horák ml. a paní Ilona Moučková. Těch lidiček je kolem mně ale víc, jenomže to by nestačilo místo.Takže chci poděkovat všem,kteří jsou takhle ochotni pomáhat nám boubelkám zhubnout.

Doufám,že když jsem to zvládla já,tak vy co čtete můj příběh to dokážete taky.

Napíšte nám